Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 57
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Prodej, Pozemky pro bydlení, 1007 m² - Těrlicko - Horní Těrlicko

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1007 - Těrlicko - Horní Těrlicko, Ev.č.: 00341

Vojtěch Vajda_profifoto-18
Vojtěch Vajda_profifoto-17
Vojtěch Vajda_profifoto-16
Vojtěch Vajda_profifoto-100
Vojtěch Vajda_profifoto-02
Vojtěch Vajda_profifoto-11

Kontaktujte makléře

Tomáš Klaban
+420 737 904 955
[email protected]
BEplan finanční plánování s.r.o.BEplan finanční plánování s.r.o.
Na poříčí 1046/24
Praha - Nové Město
+420 234 724 724
[email protected]
Cena1 299 000 Kč
včetně provize a právních služeb, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTěrlicko - Horní Těrlicko
OkresKarviná
Plocha pozemku1.007 m²
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Popis

Pozemek určený k výstavbě na Těrlicku
Hledáte Pozemek určený k výstavbě v krásné a klidné oblasti Těrlicka? Pak jsem pro vás našel skvělou parcelu o výměře 1007 m2, který je nyní určen k rekreaci, ale dle územního plánu je možné převod staveb pro rodinnou rekreaci na stavby pro trvalé bydlení. Takže zde můžete trvale bydlet. Maximální zastavěnost je 30%, což nabízí zastavěnou plochu až 330 m2.
Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina, voda bude napojena, již je podepsaná smlouva o napojení. Odpad lze řešit nejlépe ČOV.
K pozemku se dostanete po nezpevněné komunikaci kterou budete zčásti vlastnit(50%)
Na pozemku se nachází celoroční mobilní dům o velikosti 11,5x3,7m. Mobilní dům je z vnější strany zateplen. Domek stojí pod vybudovaným přístřeškem s terasou který stojí na patkách, kotec, kůlna nebo přístřešek na dřevo.

Horní Těrlicko se nachází v okresu Karviná, pouze 5 km od Havířova. Oblast je známá hlavně díky vodní nádrži Těrlicko, která je pohodovým místem k rekreaci. Za pěkného počasí lze z Těrlicka pozorovat panorama Beskyd a jejich nejvyšší bod, Lysou horu, a část Těšínského Slezska.
Vodní nádrž Těrlicko poskytuje širokou nabídku nejen vodních sportů. Nachází se zde také sportovní hala a fotbalové hřiště. Oblast je ideálním místem pro cyklisty i pěší turisty. Oblíbená a nenáročná cyklotrasa vede k hoře Prašivá. Rodiny s dětmi si zamilují naučnou stezku Těrlické mokřady, která je dlouhá cca 2,5 km a navazuje na modře značenou turistickou trasu Frýdek-Místek – Žermanická přehrada – Těrlická přehrada – Český Těšín. Kolem Těrlické přehrady vede také hlavní trasa cyklistického okruhu Euroregionu Těšínské Slezsko v délce 220 km (Bohumín – Havířov – Těrlicko – Smilovice – Třinec – Jablůnkov – Bukovec – Wisla – Cieszyn – Ruptawa).
Co dalšího v této oblasti můžete navštívit? Děti jistě potěší Minizoo nedaleko přehrady. Dospělí pak můžou zavítat k památníku letecké tragédie v Kostelci, kde se v roce 1932 se zřítilo letadlo RWD-6 s vítězi největšího leteckého závodu na světě Chalenge.
Na Těrlicku najdete spoustu restaurací a menších prodejen potravin. Do supermarketů Kaufland nebo Lidl v Havířově se dostanete za 7 minut jízdy autem. Havířov je malebné městečko plné zeleně, kterému se také přezdívá „město květů“. Je to klidné místo, které přesto nabízí veškeré vymoženosti potřebné k modernímu městskému životu.

Soubory ke stažení